Hemen AraWhatsapp

Yeşilköy Hurdacı

Yeşilköy Hurdacı olarak Atasan Hurda geri dönüşüm sektöründe her gün birçok faaliyette bulunarak geri dönüşümü mümkün olan her hurdayı ülke ekonomisine ve dünyaya kazandırarak bu sektörde önemli bir konuma sahiptir. Hurdacı firması olarak geri dönüşüme destek sağlayan Atasan Hurda hizmetlerinin veya diğer bölgelerde ki hurdacılığın gelişmesini sağlamaktadır. Adresten ücretsiz hurda alımı için sizde en yakın hurdacı Atasan Hurdayı arayın. Amacımız aslında hurda metallerin geri dönüşüme kazandırılması ve değerli nitelikteki tüm değerlerinin korunması olmasıdır. Fiyatlarımız hurda piyasasının üstünde olup fabrika fiyatlarıyla indekslidir. Yeşilköy geri dönüşüm firmaları içinde en güvenilir olmanın gururunu da yaşamaktayız. Eğer ilk kez hurda satacaksanız ve ya hurdanızın gerçek değerinden emin değilseniz firmamızı arayarak tahmini kilo bildirmeniz durumunda birim fiyat üzerinden sizlere teklif veriyoruz.

Yeşilköy HurdacıYeşilköy Hurdacı

Yeşilköy Hurdacı

 

Yeşilköy Hurdacı Satışı Neden Önemli?

Yeşilköy Hurdacı olarak eskiyen ve ya 2.el olan eşyalarınızı veya atılır duruma gelmiş eşyalarınızı gidip bir çöpün kenarına bırakmaktansa , firmamızı arayın adresinize gelip hurdanızı alalım. Geri dönüşümü mümkün olan her türlü; bakır hurdası, demir hurdası, alüminyum hurdası, motor hurdası, sarı hurda, plastik hurdası ve her türlü 2.el dolap çelik kapı gibi malzemeleri nakit ödeme imkanıyla alıyoruz. Güncel hurda fiyatları üzerinden sizlere anlık teklif veriyoruz. Elinizde bulunan birikmiş ve ya biriktirmek istediğiniz hurdalar için çalışma alanlarına konteyner bırakıyoruz.

 

Hurdacıdan Teklifi Nasıl Alabilirim?

Yeşilköy Hurdacı olarak Bakırköy’ün tüm sokaklarından adresten ücretsiz hurda alımı yapıyoruz. En yakin hurdaci talebiniz doğrultusunda en kısa sürede adresinize gelmektedir. Profesyonel kadromuz ve uygun araçlarımızla İstanbul’un tüm ilçelerine en yakın hurdacı servis imkanı sunmaktayız. Elinizde bulunun hurdaları fotoğraflayarak Whatsapp yoluyla firmamıza iletebilirsiniz. Size teklif verdikten sonra hurdaci firmamız en kısa süre de konum atmanız durumunda adresinizde olacaktır. Hurda alan firmalar arasında aynı zaman da hurda karşılığı bina yıkımı ve fabrika söküm işleri de yapmaktayız. Deneyimli kadromuz tüm iş güvenliği kurallarına uyarak işini en kısa sürede bitirmektedir. Atasan Hurda köklü geçmişi sayesinde İstanbul hurdacı olarak Türkiye geneline de hizmet vermektedir. Bizlere 0542 342 62 47 numarasından veya info@atasanhurda.com mail adresi üzerinden günün her saatinde ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir