Hemen AraWhatsapp

Taksim Hurdacı

 

Hurdacılık sektöründe yıllardır Taksim hurdacı firması olarak faaliyet gösteren Atasan Hurda, deneyimli ekibi ve planlı çalışma prensibiyle İstanbul’un bir çok semtinden hurda alımı yapmaktadır. Çalıştığımız projeler kapsamında İstanbul çevresinde de hurda karşılığında yıkım işlerini en yakın hurdacı Atasan Hurda yapmaktadır. Sizde Taksim hurda alan firmalar  alım işlemlerinde firmamız ile 7/24 yılın her günü iletişim kurabilirsiniz. Firmamız Atasan Metal hurdacılık işlerinin yanı sıra bina yıkımı ve fabrika sökümü de yapıyor. Atasan Hurda ile çalışarak aradığınız kaliteye ve kazanca sahip olabilirsiniz. Taksim ilçesinde bulunan hurdalar için aradığınız en iyi fiyatlara ulaşabilirsiniz. Konum olarak çevrenizde bulunan size yakın geri dönüşüm araçlarımızı göndeririz. Atasan Hurda her çeşit hurda alım işlemlerini hızlı bir şekilde adresinizde ücretsiz gerçekleştirmektedir.

 

Taksim Geri Dönüşüm Firmaları

Taksim Hurdacı

Taksim Hurdacı

Firmamız profesyonel ekibi ile zaman kaybetmeden Taksim hurdacı firması adresinize geliyor ve doğru tartı sistemiyle hurdaları teslim alıyor. Hurda piyasasında her dakika fiyatlar değişmesine rağmen,  Atasan Hurda olarak güncel fiyat takibini sizler için yapıyoruz. Krom hurdası, bakır hurdası, nikel hurdası, demir hurdası, plastik hurdası, alüminyum hurdası, sarı(pirinç) hurdası, kurşun hurdası gibi bir çok hurda çeşitlerini değerinde almaktadır. Yıkım işleriniz ve hurda çeşitleri satmak için bizlere hem telefon yoluyla ya da WhatsApp uygulaması üzerinden hurda fotoğraflarını göndererek Atasan Hurdacılık firmasına 7/24 ulaşabilir ve teklif alabilirsiniz.

 

Taksim Hurdacı Nerede?

Atasan Metal ve Taksim hurdacı olarak önceliğimiz, kaliteli ve en doğru fiyat garantisini müşterilerimiz için vermektir. Hem siz kazanın hem biz kazanalım. Sektörde hızla büyüyen Atasan Hurda Ve Metal sadece Taksim’de hurda alan hurdacı firmaları olarak değil, İstanbul’un her ilçesinde ayrıca çevresinde de faaliyetlerine devam etmektedir. Atasan Hurda Ve Metal ; bakır, çinko, sarı hurda, alüminyum, krom hurdası, makine hurdası, kurşun hurdası ve bir çok hurda çeşidinde de en yakın hurdacı olarak alımını yapmaktadır. Yerinizden hassas hurda tartımı ile her türden ve tonajda hurdayı değerini peşin ödeme yaparak alırız. Firmamız Taksim hurdacı yılın her gününde hurdacı firması olarak 7/24  hizmet vermeye devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir