Hemen AraWhatsapp

Sarıyer Hurdacı

Sarıyer Hurdacı

Sarıyer Hurdacı

Hurdacılık sektöründe Sarıyer hurdacı uzun süredir faaliyet gösteren firmamız, profesyonel ve pratik çalışma prensibiyle İstanbul’un bir çok ilçesinden hurda alımı yapmaktadır. Aynı zamanda İstanbul çevresinde de hurda karşılığında yıkım işlerini en yakın hurdacı yapmaktadır. Sizde sarıyer hurdacısı alım işlemlerinde firmamız ile çalışarak aradığınız kaliteli ve karlı hizmete sahip olabilirsiniz. Sarıyer ilçesinde bulunan hurdalarınız için aradığınız en iyi fiyatlara günün her saatinde firmamızı arayarak ulaşabilirsiniz.

 

Sarıyer Geri Dönüşüm Firmaları

Atasan Hurda Sarıyer hurdacı her çeşit hurda alım işlemlerini hızlı bir şekilde adresinizde gerçekleştirmektedir. Atasan Hurda Ve Geri Dönüşüm olarak zaman kaybı olmadan adresinize geliyoruz ve doğru tartı sistemiyle hurdaları teslim almaktayız. Hurda sektöründe gün içinde bile aralıklarla fiyatlar değişmesine rağmen, Atasan Hurda olarak güncel fiyat takibi hurdacı firması yapıyoruz. Motor hurdası, metal hurdası, demir hurdası, plastik hurdası, alüminyum hurdası, sarı(pirinç) hurdası, kurşun hurdası gibi bir çok hurda çeşitlerini değerinde almaktadır. Yıkım işleriniz ve hurdalarınızı satmak için bizlere hem telefon yoluyla hem de WhatsApp uygulaması üzerinden hurda fotoğraflarını göndererek sarıyer hurdacısı 7/24 ulaşabilir ve teklif alabilirsiniz. Kentsel dönüşüm kapsamında bir çok projede çalışan ve çalışmaya devam eden firmamız bina yıkım ve fabrika sökümü hizmetleriyle siz değerli müşterileri için her zaman hazırdır.

 

Sarıyer Hurdacı Nerede?

Firma olarak Sarıyer hurdacı önceliğimiz, en iyi hizmeti ve en doğru fiyat garantisini müşterilerimiz için vermektir. Hem siz kazanın hem biz kazanalım. Sektörde hızlı bir şekilde büyüyen Atasan Hurda Ve Metal sadece sarıyer hurdacısı olarak değil, İstanbul’un her ilçesinde ayrıca çevresinde de hizmet vermektedir. Sarıyer güncel hurda fiyatları  üzerinde fiyatlarımız indekslidir. Sadece hurda alımı değil bir çok 2.el malzemeleri de değerinde ödeme yaparak almaktadır. Diğer firmalardan farklı olarak fiyatlarımız güncel hurda fiyatlarıyla indekslidir. Deneyimli ve büyük kadromuzla bir çok bina yıkım ve fabrika söküm projesinde de aktif olarak çalışmış ve çalışmaya devam etmekteyiz. Atasan Hurda Ve Metal ; bakır, çinko, sarı hurda, alüminyum, demir, makine hurdası, kurşun hurdası ve bir çok hurda çeşidinde de hurdacı olarak alımını yapmaktadır. Firmamız, yılın her gününde Sarıyer hurdacı firması olaraktan 7/24  hizmet vermeye devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir