Hemen AraWhatsapp

Kartal Hurdacı

Geri dönüşüm sektöründe hızla faaliyet gösteren firmamız Kartal’da da deneyimli ve büyük kadrosuyla müşterilerine en iyi hurda fiyatları ve hizmeti sunma gayreti içerisindedir. Kartal’da her çeşit geri dönüştürülen hurdaları adresinizden en yakın hurdacı ücretsiz alarak değerinde nakit ödeme sağlıyoruz. Sizde günün her saati firmamıza ulaşabilir, güvenli bir şekilde kartal hurdacı sayesinde hurda satım işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda hurda fotoğraflarını WhatsApp uygulaması üzerinden de bizlere ulaştırabilir ve anında fiyat teklifi alabilirsiniz. Atasan Hurdayı arayarak tüm çalışma alanlarımız ve kartal hurdacı fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Her türlü hurda alımını yapan en yakın hurdacı aynı zaman da hurda karşılığı ve uygun fiyatlarla yıkım söküm faaliyetleri de gerçekleştiriyor. Hurda piyasasını takip etmek sizler içinde ayrı bir iş yükü olacağı için güncel hurdacı fiyatları hakkında en detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Kartal Hurdacı

Kartal Hurdacı

 

Kartal Hurda Firması Atasan Hurda

Atasan Hurda adresinizden her türlü; krom hurdası, motor hurdası, demir hurdası, alüminyum hurdası, plastik hurdası, bakır hurdası gibi bir çok hurda çeşitleri içinde adresinizden ücretsiz satmak için bizleri 7/24 arayabilirsiniz. İstanbul’un her semtinde hızlı ve kaliteli hizmet sunarken kartal hurdacı olarak her türlü kolaylığı sizler içinde sağlamaktadır. Firmamızı seçmek sizin içinde karlı ve kaliteli bir tercih olacaktır. Hurda satım işlemleriniz için ve yıkım-söküm işleriniz için kartal hurdacı 7/24 saat ulaşabilirsiniz. Diğer geri dönüşüm şirketlerinden en önemli farkımız müşterimize gerçekten değer veriyor olmamızdır. Aynı zamanda hurda fotoğraflarını Whatsapp uygulaması üzerinden de bizlere ulaştırabilir ve anında fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

Kartal’da Hangi Mahallelerden Hurda Alımı Yapılır?

  • ATALAR MAHALLESİ
  • CEVİZLİ MAHALLESİ
  • ÇAVUŞOĞLU MAHALLESİ
  • ESENTEPE MAHALLESİ
  • GÜMÜŞPINAR MAHALLESİ
  • HÜRRİYET MAHALLESİ
  • KARLIKTEPE MAHALLESİ
  • KORDONBOYU MAHALLESİ

Kartal ilçesinde bulunan bütün mahallelere hizmet vermekteyiz. Kendi araç ve çalışanlarımız ile her türlü işçilik dahil hurda alımları yapıyoruz. İnşaat şantiye sahalarında inşaat malzemeleri ve makineler ikinci el olarak değerlendirebilir. Detaylı bilgi almak için lütfen iletişim sayfamızdaki numaralardan bizi arayın. İstanbul ve çevre illerinde bir çok projede aktif olarak çalışmaktayız. Sizde en iyi fiyatlar için bizlere günün her saatinde ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir