Hemen AraWhatsapp

Kablo Hurdası

 

Kablo Hurdası

Kablo Hurdası

Kablo yapısında kullanılan malzemeler Kablo hurdası bakımından plastik ve bakır tellerden meydana gelmiştir, Özellikleri bakımından sıklıkla yalıtım, elektrik, izolasyon gibi alanlarda kullanılmakta ve kabloların hurdası fazlasıyla çıkmaktadır. Yoğun miktarlarda bakır içerdiği için yıpranmış kabloların geri dönüşüm sektöründe önemi çok büyüktür. Kablolar yapısında yoğun plastik içerdiği için de geri dönüşüm sektöründe önemlidir. Plastik bildiğimiz üzere doğada en geç yok olan maddelerden birisidir. Plastik ürünlerin içermiş olduğu madde çevremize verdiği zararlardan dolayı ülke ekonomisi içinde yıpranmış kabloları geri kazandırmak hem çevre hem de ekonomi için önemlidir. Atasan Hurda en yakın hurdacı olarak tüm kullanılmayan kablolar ve geri dönüştürülen bütün hurdalar için adresinizde değerinde nakit ödeme sağlamaktadır.

 

Kablo Hurda Alımı

Firmamız İstanbul’un her ilçesine ve çevresine hurdacı firması  olarak hizmet vermektedir. Yeriniz her nerede olursa olsun zaman kaybı olmadan kapıda ücretsiz bir şekilde alım imkanı da sunmakta olan firmamız, talep edilen aynı gün içerisinde alım garantisi vermektedir. Sektörde Kablo hurdası alımı ile tamamen müşteri memnuniyeti gözetmekte ve en iyi fiyat üzerinden hizmetimizi gerçekleştirmekteyiz. Yerinizden hassas hurda tartımı ile her türden ve tonajda hurdayı değerini peşin ödeme yaparak alırız. İstanbul’da en çok tercih edilen hurdacı firması olarak 7/24 adresten hurda alımı yapmaya devam edeceğiz. Firmamız hurda alım satım konusunda siz yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır. Size en yakın hurdacı iletişim numarasına sayfamızdaki telefonları arayarak kolayca ulaşabilirsiniz.

 

İstanbul Hurda Kablo Alımı

Tüm hurda çeşitleriniz gibi Kablo hurdası çeşitleri içinde talepte bulunabilirsiniz. Sitemiz üzerinden telefon yoluyla ya da WhatsApp uygulaması üzerinden fotoğraf gönderebilir ve en yakın hurdacı teklif alabilirsiniz. Konum olarak çevrenizde bulunan size yakın geri dönüşüm araçlarımızı göndeririz. Günün her saatinde 7/24 Atasan Hurdaya tüm hurda çeşitleri ve hurda karşılığı yıkım işleri için de ulaşabilirsiniz. Yerinizden hassas hurda tartımı ile her türden ve tonajda hurdayı değerini peşin ödeme yaparak alırız. En iyi fiyatı sizler için sağlamaktayız. Firmamız Atasan Metal hurdacılık işlerinin yanı sıra bina yıkımı ve fabrika sökümü de yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir