Hemen AraWhatsapp

İstanbul Hurdacı

 

İstanbul Hurdacı

İstanbul Hurdacı

Atasan Hurda İstanbul hurdacı ve geri dönüşüm sektöründe uzun zamandır faaliyet göstermektedir. Firmamız hurda alımında verdiği yüksek fiyat teklifi ve güvenilir iş akdi ile tanınmaktadır. İstanbul’ da da sürekli güncel hurda fiyatları araştırması yapan firmamız müşterilerine yüksek kazanç imkânı sağlamaktadır. Uzman ekiplerimizle hem hurdacılık hem de bina yıkım söküm hizmetleri vermekteyiz. Uzun zamandır geri dönüşüm sektörünün içinde olan firmamız Atasan Hurda Metal fazlaca tecrübe sahibidir. Toptan hurda satışlarında dahi müşterilerimize yüksek tutarlarda ödemelerini peşin yapmaktayız. Kendi araç ve çalışanlarımız ile her tür işçilik dahil hurda alımları yapıyoruz.

 

İstanbul En Yakın Hurdacı

Gün geçtikçe hızla büyüyen firmamız en yakın hurdacı olarak 7/24 sizler için hizmet vermeye  devam etmektedir. Hurda piyasasında fiyatlar anlık değiştiği için İstanbul hurdacı  detaylı hurda fiyatları liste dökümü için lütfen bizimle iletişim kurun. Hurda fiyatlarımız hurda borsasına indekslidir bu sayede güncel hurda fiyatları sağladığımız için zarar etmeyeceğinizden emin olabilirsiniz.İstanbul’un tüm semtlerinden  inşaat hurdası, demir hurdası , bakır hurdası, alüminyum hurdası ve çeşitli hurda türlerini almaktayız. Hurdalar güncel hurda fiyatları yüksek fiyat tarifesinden değerlendirirken ödemeleri de anında adresinizde nakit olarak yapmaktayız. Ayrıca güvenilir tartımız sayesinde de atık kağıt ve karton alımı İstanbul’un her yerinden en yakın hurdacı olarak yapıyoruz. Diğer geri dönüşüm şirketlerinden en önemli farkımız müşterimize gerçekten değer veriyor olmamızdır.

 

İstanbul Hurdacısı Fiyatları

Özellikle bina yıkımı yaptığımız İstanbul hurdacı bölgelerden gelen adresten hurda alımı taleplerine karşılıksız kalmayan İstanbul hurdacı firmamız adresten hurda alımı için nakliye ve hurda yükleme filosu kurmuştur. Bir çok kolaylık sağlarken sizler için de şantiye bölgelerine konteyner bırakıyoruz. Deneyimli ekiplerimizle hurda miktarını önemsemeden verdiğiniz adrese gelip hurdaları çok kısa sürede güncel hurda fiyatları ile nakit paraya çeviriyoruz. Yerinden hurda alımı için özel eğitimden geçirdiğimiz işinde uzman personelimiz ve tam donanımlı iş makinelerimizle en yakın hurdacı hizmet yılın her gününde 7/24 hizmet vermekteyiz. İnşaat şantiye sahalarında ki inşaat malzemeleri ve makineler ikinci el olarak değerlendirebilir. İstanbul hurda alan firmalar için ve detaylı bilgi almak için lütfen iletişim sayfamızdaki numaralardan bizi arayın.

İstanbul Hurdacı” üzerine 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir