Hemen AraWhatsapp
Mart 21, 2020

Hakkımızda

Hurdacı Atasan

Hurdacı Atasan

Atasan Hurda Ve Geri Dönüşüm hurdacı firması olarak İstanbul ve çevre illerimizde tüm hurda çeşitleri için İstanbul Hurdacısı alım yapmaktayız. Aynı zamanda bina yıkım ve hurda söküm hizmetleri içinde hizmet vermekteyiz. Atasan Metal; her türlü metal hurdası, kablo hurdası, bakır hurdası, krom hurdası,plastik hurdası, sarı hurda ve geri dönüştürülen bütün hurda çeşitlerini en yakın hurda firması olarak ücretsiz bir şekilde adresinizden alır ve tartarak en iyi fiyatı sunmaktadır. Bu sayede bölgede size en yakın hurdacı olarak demir, bakır, sarı, krom, kablo hurdası ve hurda alüminyum satın alırız.Atasan Hurdayı arayarak tüm çalışma alanlarımızın ve hurda fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Atasan Hurda hurdacı faaliyetlerine 2000 yılların başında başladı. Sektör de müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız sizlerin de memnuniyetiniz için yanınızdadır ;

 

  • Deneyimli Ekiplerimiz
  • Güvenilir tartımız
  • Yüksek Alım Potansiyelimiz
  • 7/24 Hizmet Anlayışımız
  • Büyük Faaliyet Alanlarımız

           En Yakın Hurda Firması

Tüm hurda çeşitleriniz tam olarak o anki hurdacı birim fiyat üzerinden değerlendirmesi yapılarak nakit ödeme ile alımları adresinizde gerçekleştirilmektedir. Hurda firması olarak amacımız elinizdeki hurdaları geri dönüşüme kazandırırken sizlerinde maddi anlamda kazanç sağlamanızdır. İstanbul’un bütün semtlerine hizmet verirken çevresinde de faaliyetlerimiz bulunmaktadır. Her türlü hurda alımı yapan firmamız yıkım faaliyetlerinde de bulunmaktadır. Atasan Hurda, yılın her gününde Anadolu ve Avrupa yakasında ki hurdalarının satımı için en yakın hurdacı olarak,  7/24  hizmet vermeye devam etmektedir.

 

          En Yakın Hurdacı Telefonu?

7/24 gün her saatinde hurdacı firmamızı  0542 352 62 47  arayarak talepleriniz üzerine ücretsiz keşif ve teklif isteyebilirsiniz. Kendi araç ve personelimiz aracılığıyla yüksek tonajlar dahi hurdayı kolayca satın alırız. Paranızı hurda tartımının hemen sonrasında peşin öderiz. Hurda alım satımında uzman bir firma olarak İstanbul’un bir çok semtinde hurdalık da açmış bulunuyoruz. Bu sayede İstanbul’un her bölgesinde size en yakın firma olarak demir, bakır, sarı, krom, çinko, kablo hurdası ve hurda alüminyum satın alırız. Tamamen siz değerli müşterimizin isteği doğrultusunda istenilen zamanda adresinizde oluruz.