Hemen AraWhatsapp

Hurdacı Atasan Metal

Hurdacı Atasan Metal Geri Dönüşüm Firması

Hurdacı Atasan Metal Geri Dönüşüm Firması

 

Atasan Metal hurdacı Atasan Metal olarak sizler için her nevi hurda çeşitlerini adresinize gelerek tartarak değerinde en iyi fiyatta ödeme yapmaktadır. Firmamız İstanbul’da bulunmasına rağmen Türkiye genelinde faaliyet göstermektedir. Atasan Hurda uzun yıllardır geri dönüşüm sektöründe büyük bir şirket olarak çalışmaktadır. Elinizde bulunan hurdaları alarak kendi tesisimizde ayrıştırarak deneyimli kadromuzla tekrar kullanılmaya kazandırmaktayız. Ülke ekonomisi içinde büyük katkılarda bulunan firmamız Atasan Hurdacılık elinizde bulunan hurdaları alarak ve bu sayede  sizlerin yükünü azaltarak kar etmenizi sağlamaktayız. Geri dönüşümü mümkün olan her hurda çeşiti için alım yapmaktayız. Tek yapmanız gereken firmamızı arayarak detaylı bilgilendirmeniz. Sizleri yormadan en kısa sürede fiyat teklifi vermekteyiz. İstanbul’un neresinde olursanız olun en kısa sürece en yakın hurdacı adresinize gelmektedir.

 

Hurdacı Atasan Metal İletişim

Sizde elinizde bulunan hurdaları satmak için hurdacı Atasan Metal firması arıyorsanız günün her saatinde firmamızı arayabilirsiniz. Hurda alımı için kapınıza kadar gelmekte ve size nakit ödeme yapmaktayız. Hurdacı firmamızı arayan müşterilerimiz için ellerinde bulunan hurdaların türü hakkında bilgi vererek anında telefon yoluyla fiyatlandırarak teklif vermekteyiz. Sizde eğer ilk defa hurda satacaksanız firmamızı aramadan yapmayınız çünkü hurda alımı için kapınıza kadar gelmekteyiz. Güncel hurda fiyatlarını anlık takip ettiğimiz için fiyatlarımız hurda piyasasıyla indekslidir. İstanbul’un tüm bölgelerinden hurdaların alımını en kısa sürede gün içinde yapmaktayız. Kendi bünyemizde bulunan deneyimli ekibimizle sizleri yormadan adrese gelip hurdaları tartarak yükleme yapmaktayız. Hurdacı fiyatlarını öğrenmek ve teklif almak için bizlere WhatsApp üzerinden mesaj atarak ya da 0542 352 62 47 numarasından ulaşabilirsiniz.

 

Güncel Hurda Fiyatları

Firmamızı aradığınızda hurdacı Atasan Metal öncelikle elinizde bulunan hurdaları değerlendirmeden önce tonajı hakkında bilgi sahibi olmasınız. Elinizde olan hurdalar kaç kilodur ? Bize tahmini olarak bilgi verdiğinizde size güncel fiyatı hakkında anında bilgi vermekteyiz. Hurdanın fabrika fiyatları hakkında detaylı bilgi veren Atasan Hurda size anlık teklif vermekteyiz. Hurdalar için kesimi sökümü ve işçiliği çok önemlidir. Tekrar kullanılabilir durumda olan 2.el malzemelerinizi değerinde almaktayız. Hurdalarınızı adresinizden almak için size en uygun aracı göndererek sizin için bir çok kolaylık sağlamaktayız. Elinizde bulunan hurdaların adresini atarsanız size en kısa sürede ulaşmaktayız. Firmamız belirtiğiniz tahmini veya net kg durumuna göre ekipleri en kısa sürede doğru araçla adresinize göndermektedir.

 

 

Toplu hurda alımında ise hurda büyüklüğüne göre vinç ve büyük araçlarımızı göndermekteyiz. Yüksek tonajda bulunan hurdalar için piyasanın üstünde fiyat vererek sizinde kar etmenizi sağlamaktayız.  Güncel fiyatlarımıza listeden ulaşabilirsiniz. Elinizde bulunan diğer hurdalar için teklif almak istiyorsanız ve güncel hurda fiyatları bizlere ulaşın.

Hurda Bakır Güncel Fiyatları

 • Soyma Bakır: 35.50
 • Kırma Bakır:35.50
 • Külçe %98: 32,00
 • Kırkambar Bakır: 32,00
 • Bakır Talaşı: 32,00

 

Hurda Alüminyum  Güncel Fiyatları

 • Hurda Tel Alüminyum:  10,00
 • Hurda Araiş Yumuşak Alüminyum: 9,00
 • Hurda Boyasız Profil Alüminyum: 8,50
 • Hurda Çatı Alüminyum: 6,50
 • Hurda Jant Alüminyum: 9,00
 • Hurda Ofset Matbaa Alüminyum: 9,50
 • Hurda Karışık Alüminyum: 7,20
 • Hurda Kutu Alüminyum: 5,50
 • Hurda Alüminyum Talaşı: 5,50
 • Hurda Sert Alüminyum: 6,00

Hurda Kablo Güncel Fiyatları

 • Fare Yemez %40 ⇔%80  χ Bakır Fiyatı
 • Hurda Enerji Kablosu %55⇔%87 χ Bakır Fiyatı
 • Hurda Tesisat Karışık: 18,00
 • Karışık Kırkambar: 10,00
 • % 100 Net Fiyat İçin İrtibata Geçiniz
 • Her kablo içerisindeki bakır oranından hesaplanmaktadır.

 

Hurda Paslanmaz Krom Fiyatları

 • Hurda Krom 316:  7,80
 • Hurda Krom 304: 6,00
 • Hurda Krom 430: 2,00

Hurdacı firması mı arıyorsunuz ? 2.el eşya mı satmak istiyorsunuz? Elinizde bulunan tüm hurdaları satmak istiyorsanız hurdacı Atasan Metal  firmamızı mutlaka arayınız.

Neler Yapıyoruz?

 Yüksek fiyat garantisi  ve anında nakit ödeme garantisi ile her nevi hurda alımı ve tesis, bina, fabrika yıkım söküm kesim işlerini yapıyoruz. İstanbul’da hurda alımı yapan hurdacı firması ve geri dönüşüm şirketiyiz. Çatı sökümü, bina yıkımı yanı sıra elinizde bulunan 2.el eşyalarında alımını yapmaktayız. Müşterilerimiz için güncel hurda fiyatları üzerinden anlık teklif vermekteyiz. En kısa sürede adresinize gelerek tüm hurdalar için değerinde alım yapmaktayız. Tüm fiyatlarımızı fabrika fiyatlarıyla indekslidir. Atasan Hurda olarak İstanbul’un tüm bölgelerinde kentsel dönüşüm projeleri kapsamında bina yıkımı yapıyoruz. Özellikle tekrar yapımı gerçekleşecek eski iş yeri, depo, fabrika, apartman gibi binaların yıkım işlemini en kısa sürede yapmaktayız. 

 

Firmamız deneyimli ekipleri sayesinde Hurda karşılığı yıkım hizmeti sunmaktadır. Yıkım projelerimiz kapsamında da moloz taşınması konusunda da her türlü desteği sağlamaktayız. Bina yıkımı işlerini gerçekleştirirken hem çevrenin hem de çalışanların güvenliği çok önemlidir. En küçük bir hatada büyük zararlar söz konusu olabilir. Bu yüzden hurdacı olarak işçi sağlığı ve güvenliği bizim için çok önemlidir. Firmamız bu kapsamda ekipleri için güvenlik önlemleri kapsamında bir çok eğitim ve tatbikat gerçekleştirmiştir. Çevre güvenliği için ve işçi güvenliği için tüm tedbirleri almakta ve gerekli ekipmanları tedarik etmekteyiz. 

 

2.El Eşya Ve Fabrika Sökümü

İstanbul’da hurdacı Avrupa ve Anadolu yakası olmak üzere çevre illerden de bina yıkımı ve fabrika söküm işlerini de yapmaktayız. Geri dönüşüm sektöründe yılların deneyimine sahip olan Hurdacı Atasan Metal  fabrika söküm proje kapsamında bir çok projede çalışmış ve çalışmaya devam etmektedir. Kentsel dönüşüm kapsamında yıkılan binalardan çıkan kullanılabilir olan tüm malzeme ve eşyaları nakit ödeme yaparak alıyoruz. 2.El Çelik kapı, pvc kapı pencere, asansör kabini, mutfak rafları ve dolapları gibi kullanılır durumda olan malzemeler depomuzda muhafaza edilir. Firma olarak olarak bu projeleri gerçekleştirdiğimiz kurallarımız vardır. Bunlar;

 

 1. Öncelikle yıkımı olacak fabrika ve ya binanın yerini profesyonel kişi tarafından incelenmeli ve  yıkıma elverişli olup olmadığını ve çevreye verebilecek olası zararlar tespit edilmelidir.
 2. Daha sonra yıkılacak bina veya fabrikanın Elektrik, Doğal Gaz, Su İnternet hatları tamamen kesilmelidir. Çalışanların güvenliği için ve olası kazalara karşı bu çok önemlidir.
 3. Bina çevresinde de oluşabilecek tehlikelere karşı çoklu güvenlik önlemleri alınmalıdır. Bina yıkımı sırasında çevreye zarar vermemek ve çevre kirliliği olmaması için bina yıkımı sırasında tozutma olmaması için tankerle su sıkılmalıdır.
 4. Bina Yıkım sonrasın yıkılan molozlar bölgeden taşınmalı ve çevre en kısa sürede temizlenmelidir.

 

Hurdacı Atasan Metal  aynı zaman da inşaat sahalarına konteyner bırakmaktadır. Böylelikle sizleri yormadan ve zahmet vermeden inşaat hurdalarınızı en yakın hurdacı almaktayız. Her türlü inşaat demiri, teleskobik direk, iskele, çatı malzemeleri 2. el olarak adresinizden alınmaktadır. Şantiye alanlarında birikip sizi engelleyen her türlü hurdayı ve ikinci el malzemeyi uygun fiyattan almaktayız. Firmamıza günün her saatinde hurdacı 7/24 ulaşabilir ve anlık teklif alabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir