Hemen AraWhatsapp

Güngören Hurdacı

Güngören Hurdacı

Güngören Hurdacı

Gün geçtikçe hızla büyüyen firmamız sadece Güngören hurdacı değil, İstanbul’un her mahallesinde ve çevre illerinde faaliyet göstermektedir. Yılın her günü 7/24 hazır olan, adresinizden ücretsiz hurda alımı yapan Atasan Hurda bir çok hurda çeşidi alımı yapmaktadır. Anadolu ve Avrupa yakasında faaliyetlerine en yakın hurdacı olarak devam etmekteyiz. Deneyimli ve büyük kadromuzla bir çok bina yıkım ve fabrika söküm projesinde de aktif olarak çalışmış ve çalışmaya devam etmekteyiz. Her türlü hurda; bakır hurdası, çelik hurdası, demir hurdası, plastik hurdası ve sarı hurda gibi hurdaları adresinizden tartarak almakta ve değerinde nakit ödeme yapmaktayız.

Güngören Geri Dönüşüm Firmaları

Atasan Hurda Güngören hurdacı tüm hurda, metal ve geri dönüşümü mümkün olan her şeyin ve hurda karşılı fabrika sökümü, yıkım işleriniz ve 2.el kapı pencere alımı için de hizmet vermektedir. Güngören ilçesinde hurda fiyatları her an değişmektedir. Hurda piyasasını takip etmek sizler içinde ayrı bir iş yükü olacağı için Güngören hurdacı fiyatları hakkında en detaylı bilgiyi bizi telefon numaralarımızdan arayıp alabilirsiniz. Krom hurdası, saç hurdası, bakır hurdası, demir hurdası, alüminyum hurdası, plastik hurdası, sarı hurda gibi bir çok hurda çeşidiniz içinde bizlere 7/24 günün her saatinde arayarak ulaşabilirsiniz. Firmamızı Güngören hurdacısı seçmek sizin içinde karlı ve kaliteli bir tercih olacaktır.

 

Güngören Hurdacı Nerede?

Firmamız Güngören’de de profesyonel ve geniş kadrosuyla müşterilerine en iyi hurda fiyatları ve hizmeti sunabilme gayreti içerisindedir. Her çeşit hurdalar için adresinizden ve değerinde nakit olarak alıyoruz. Sizde zaman kaybetmeden firmamıza hızlı bir şekilde ulaşabilir, güvenli bir şekilde alım satım işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Atasan Hurdayı arayarak tüm faaliyet alanlarımız ve Güngören hurdacısı fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca günün her saatinde Güngören’de Hurda alan firmalar için hurda fotoğraflarını Whatsapp uygulaması üzerinden de bizlere ulaştırabilirsiniz. Hem siz kazanın hem biz kazanalım. Bina yıkım projelerinde personelimiz içinde  iş güvenliği ve sağlığı için bütün imkanları sağlamaktayız. Sizlerde biliyorsunuz ki bu tür çalışmalar da yapılan küçük hatalar bile çevreye zarar verebiliyor. Bundan dolayı bütün bina yıkımı ve fabrika söküm projelerinde günün her saatinde firmamıza 7/24 ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir