Hemen AraWhatsapp

Florya Hurdacı

Florya En Yakın Hurdacı

Florya En Yakın Hurdacı

Florya Hurdacı firması Atasan Hurda tüm hurda çeşitlerini güncel hurda fiyatları üzzerinden satın almaktadır. Bizi arayın en kısa sürede adresinize gelelim. Florya’da tüm sokaklara servisimiz vardır. En yakın hurdacı olarak her türlğ hurda yükü için uygun araçlarımız bulunmaktadır. Florya’da hurda alan firmalar arasında en yüksek fiyatları sunan firmayız. Fabrika fiyatlarıyla indeksli fiyatlar sunmakla beraber piyasanın üstünde ödeme yapmaktayız. Eğer ilk kez hurda satacaksanız ya da  elinizde bulunan hurdaların gerçek değerini bilmiyorsanız Atasan Hurdayı aramadan lütfen satmayın. Sizde elinizde veya işletmenizde ayrışık veya karışık halde bulunan tüm hurdaları yüksek hurda fiyatları üzerinden satabilirsiniz. Sunmuş olduğumuz hurda fiyatları güncel olarak Fabrika fiyatlarına göredir. En yakın hurda olarak Florya da 7/24 saat hizmetinizdeyiz. İster arayın ister Whatsapp yolu üzerinden hurda fotoğraflarını gönderin.

 

Florya Hurdacı Telefonu

Florya Hurdacı adresten her türlü hurda alımı yapmaktadır. Her türlü geri dönüşümü mümkün olan demir hurdası, bakır hurdası, motor hurdası, sarı hurda, krom hurdası, kablo hurdası ve plastik hurdası gibi birçok hurda alımını adresinizden yapmaktayız. İstanbul’un tüm ilçelerine servisimiz vardır. Büyük kadromuzun hurdacı olarak yanı sıra talebiniz doğrultusunda inşaat hurdalarınızı almaktayız. Biriktirebilmeniz için kolaylık sağlamak adına iş yerlerinize de konteyner bırakıyoruz. Aklınıza gelebilecek tüm eski ya da 2.el eşya, kullanılmayan metal ürünler, ve geri dönüşümü yapılabilecek tüm hurdaları firmamız bünyesinde geri dönüşümü mümkündür. Hurdacı firması olarak güncel hurda fiyatları üzerinden teklif veriyoruz. Güvenilir iş aktimiz sayesinde tanınmaktayız. Atasan Hurda Türkiye genelinde yaptığı geri dönüşüm çalışmalarıyla ekonomiye de destek olmaktadır.

 

Florya Hurda Satışı

Florya Hurdacı firmamız aynı zamanda fabrika imalat artığı alımı, fabrika yıkım sökümü ve hurda karşılığı bina yıkımı yapmaktadır. Yine tadilat hurdası satmak için bizi arayabilirsiniz. Firmamız Türkiye genelinde bina yıkımı ve fabrika sökümü işlerinde hurda karşılığı da yapmaktadır. Ayrıca bu kapsamda çıkan 2.el eşyalar için de nakit ödeme yapmaktayız. Atasan Metal sadece Florya da değil tüm Türkiye genelinde bu hizmetleri sunmaktadır. En yakın hurdacı için firmamızı arayın. Sizlerin memnuniyeti içinde ekiplerimizle 7/24 saat çalışmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir