Hemen AraWhatsapp

Fabrika Söküm

Fabrika Söküm

Fabrika Söküm

Atasan Hurda olarak fabrika söküm ile sektörde hurda alımı yaparken profesyonel kadromuzla her türlü bina fabrika yıkım projelerini adresinizde yapmaktayız. Uzun yıllar boyunca kullanılmış olan ve artık ömrünü doldurmuş olan binalarınız için nasıl bir kurulum yapmak için gerekli bir plan proje üzerinden gidiliyorsa aynı şekilde yıkım projelerinde de bu plan uygulanmalıdır.

 

Yapılan en ufak bir hata dahi büyük kazalara sebep olabilir. Atasan Hurda olarak bütün projelerimizde önceliğimiz işçi ve çevre güvenliğidir. Alınan önlemler doğrultusunda deneyimli ekibimiz ile en kısa sürede güvenli bir şekilde bitirmektedir. Yıkım ve söküm işlerinizde hurdalar için değerinde alırken en yakın hurdacı olarak kullanılabilir ve çalışır durumda olan malzemelerinizi de değerlendirmektedir.

 

Fabrikada Söküm Yapan Firmalar Nerede?

Atasan Hurda Ve Metal alanında uzun yıllarca fabrika söküm projelerinde de deneyimine sahip olan firmadır. Bir çok yıkım projesinde çalışmış ve önce güvenlik anlayışıyla yerinde gerekli keşiflerini yaparak plan proje çıkarmaktadır. Bütün yıkım ve söküm projelerinizde sektörün öncülerinden olan Atasan Hurdaya yılın her günü Türkiye’nin neresinde olursanız olun fabrika söküm işleriniz için 7/24 ulaşabilir keşif isteyebilirsiniz. Gerekli olan tüm ekipmanlar ve giysiler tarafımızca sağlanmaktadır. Hem siz kazanın hem biz kazanalım. İstanbul’da konumlayan firmamız çevre illerin yanı sıra Türkiye genelinde faaliyet göstermektedir. İstanbul’da yıkım ve söküm yapan firmalar ile diğer geri dönüşüm şirketlerinden en önemli farkımız müşterimize gerçekten değer veriyor olmamızdır.

 

İstanbul’da En İyi Fabrika Yıkımı Yapan Firmalar

Atasan Metal; her türlü metal hurdası, kablo hurdası, bakır hurdası, sarı hurda ve geri dönüştürülen bütün hurda çeşitlerini en yakın hurdacı adresinizden ücretsiz bir şekilde alarak en iyi fiyatı sunmaktadır. Atasan Hurdayı arayarak tüm çalışma alanlarımız, fabrika söküm ve hurda fiyatlarımız hakkında 7/24 yılın her gününde detaylı bilgi alabilirsiniz. Büyük çalışma kadromuzla Türkiye’nin en iyisi  olmayı hedeflemekteyiz. Bir çok yıkım projesinde de çalışan firmamız çalışma ortaklarıyla da Türkiye’nin her şehrinde faaliyet göstermektedir. İnşaat şantiye sahalarında inşaat malzemeleri ve makineler ikinci el olarak değerlendirebilir. Detaylı bilgi almak için lütfen iletişim sayfamızdaki numaralardan bizi arayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir