Hemen AraWhatsapp

Çatalca Hurdacı

Geri dönüşüm sektöründe uzun süredir Çatalca hurdacı faaliyet gösteren Atasan Hurda her türlü hurda alımını adresinizden ücretsiz yapmaktadır. Sadece hurda alımı değil bir çok 2.el malzemeleri de değerinde ödeme yaparak almaktadır. Diğer firmalardan farklı olarak fiyatlarımız güncel hurda fiyatlarıyla indekslidir. Deneyimli ve büyük kadromuzla bir çok bina yıkım ve fabrika söküm projesinde de aktif olarak çalışmış ve çalışmaya devam etmekteyiz. Her türlü hurda; bakır hurdası, çelik hurdası, demir hurdası, plastik hurdası ve sarı hurda gibi hurdaları adresinizden tartarak almakta ve değerinde nakit ödeme yapmaktayız.

Çatalca Hurdacı

Çatalca Hurdacı

 

Çatalca Geri Dönüşüm Firmaları

Çatalca hurdacı olarak 7/24 adrese hurda alımı için ekip gönderebiliriz. Genellikle fabrikalardan imalat artığı malzeme, iş yerlerinden muhtelif hurdalar ve sanayi bölgelerinden ara iş hurdası ve metal talaş satın alıyoruz. Ancak firmamız hurdacı hizmetleri kapsamında her tür hurdayı tonaj sınırı koymadan nakit alım garantisi vermektedir. Sadece İstanbul için değil çevre illerden de bir çok hurda alımı gerçekleştiren Atasan Hurda Türkiye’nin bütün illerinde faaliyet göstermeyi hedeflemektedir. Bina yıkım projelerinde personelimiz içinde  iş güvenliği ve sağlığı için bütün imkanları sağlamaktayız. Sizlerde biliyorsunuz ki bu tür çalışmalar da yapılan küçük hatalar bile çevreye zarar verebiliyor. Bundan dolayı bütün bina yıkımı ve fabrika söküm projelerinde günün her saatinde firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda alımında ise Çatalca hurda alımı işlerimizde daima nakit öderiz. Hurda birikimlerinizi en fiyattan değerlendirmek için hurdacı firması olarak sürekli güncel fiyat vermekteyiz.

 

Çatalca Hurdacı Firması Atasan Metal

Tamamen siz değerli müşterimizin isteği doğrultusunda Çatalca hurdacı istenilen zamanda adresinizde oluruz. Kendi araç ve personelimiz aracılığıyla yüksek tonajlar dahi hurdayı kolayca satın alırız. Paranızı hurda tartımının hemen sonrasında peşin ödeme sağlamaktayız. Bizlere sitemiz üzerinden arayarak ya da günün her saatinde Whatsapp uygulamasında hurda fotoğraflarını göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz. Çalışma sistemimiz sayesinde bir çok müşterimizin de memnuniyeti ve güveni sağlamanın gururunu da yaşamaktayız. İstanbul’un tüm semtlerine ve çevresine 7/24  en yakın hurdacı olarak hizmet vermekteyiz. En iyi fiyatlar için öncelikle Çatalca hurdacı Atasan Hurdayı arayın. Tamamen siz değerli müşterimizin isteği doğrultusunda istenilen zamanda adresinizde oluruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir