Hemen AraWhatsapp

Beylikdüzü Hurdacı

Firmamız Beylikdüzü hurdacı olarak adresten 7/24 hurda alımı yapmaktadır. Beylikdüzü’de hurda metal ve maden hurdası başta olmak üzere geri dönüşüm imkanı bulunan tüm malzemeleri gerçek değeri üzerinden nakit ödeyerek satın alırız. Beylikdüzü hurdacısı olarak geri dönüşüm işlerinden ayrı olarak fabrika yıkım, bina yıkım söküm, inşaat şantiye temizliği ve çelik çatı kesimi sökümü yapmaktayız. Ayrıca bu işlemlerden çıkan tüm eşyaları durumuna göre hurda veya ikinci el olarak satın alıyoruz. Depolarımızda ikinci el olarak raf, teleskopik direk, inşaat iskelesi, sac, demir parmaklık, su tankı, örgü tel, demir direk ve kazıklar bulunmaktadır. Bizi haftanın yedi günü 24 saat arayarak hem hurda fiyatı alabilir hem de hurda satışı yapabiliriniz. Dilerseniz 2. El malzeme durumu sorabilirsiniz. Bu arada firmamız sizi hiç yormadan yerinizden her nevi hurda alımını gerçekleştiriyor. Hatta adresinize ücretsiz hurda experi gönderebiliriz.

Hurdacı Beylikdüzü Hurda Alan Yerler

Hurdacı Beylikdüzü Hurda Alan Yerler

Beylikdüzü Hurdacı Nerelere Geliyor?

Adnan Kahveci Mahallesi Hurda Alımı: Geri dönüşüm sektöründe yılların vermiş olduğu deneyim ile hurdacılık yapıyoruz.

Beylikdüzü Barış’ta Hurdacı Firması: Hurda demir, bakır, sarı, paslanmaz, alüminyum, soyulmuş kablo vs. hurdaları değerinde satın alıyoruz.

Büyükşehir Mahallesi Hurda Metal Ticareti: Beylikdüzü’nde güvenilir hurdacı firması olarak daima nakit ödüyoruz.

Cumhuriyet’te Bina Yıkım Söküm: Profesyonel yıkım bizim işimiz. Gerekli tüm güvenlik önlemlerini alarak bina yıkımları yapmaktayız.

Dereağzı Hurdacı Numaraları: Adresten kolayca hurda satmak için lütfen iletişim sayfamızdaki telefonları tuşlayınız.

Gürpınar Hurdacısı: Fabrika hurdası ve şantiye hurdası alıyoruz. Konteyner istemek için bizimle iletişim kurun.

Beylikdüzü Hurdacı Hurda Alımı

Beylikdüzü Hurdacı Hurda Alımı

Beylikdüzü’de Hurda Alan Yerler

Kavaklı Hurdacılar İletişim: Hurda ağırlık ölçümünde şeffafız. Dilediğiniz kantarda hurdanızı birlikte tartıyoruz.

Marmara’da Geri Dönüşüm Şirketleri: Beylikdüzü hurda alan firmalar için önem arz eden bir ilçedir. Firmamız ise Beylikdüzü hurdacıları içinde size en iyi fiyat verecek olandır.

Hurdacı Beylikdüzü Sahil: Kendi araç ve çalışanlarımız ile her tonajda hurdayı her tür mekandan alabiliriz. Hurdaların araçlara yüklenmesi ve taşınmasını da biz yapıyoruz.

Yakuplu En Yakın Hurdacı: Size konum olarak en yakında bulunan hurdacı ekiplerimizi gönderebilmemiz için lütfen whatsapp aracılığı ile konum paylaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir