Hemen AraWhatsapp

Ataşehir Hurdacı

Atasan Hurda Ataşehir hurdacı  Ataşehir’de de deneyimli ve büyük kadrosuyla müşterilerine en güncel hurda fiyatları ve en iyi hizmeti sunabilme anlayışı içerisindedir. Ataşehir’de her çeşit hurdaları adresinizden ücretsiz alarak değerinde nakit ödeme sağlayarak alıyoruz. Sizde İstanbul’un neresinde olursanız olun, zaman kaybı olmadan firmamıza hızlı bir şekilde günün her saatinde ulaşabilirsiniz. Yerinizde güvenli bir şekilde hurda alım satım işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Atasan Hurdayı arayarak tüm çalışma alanlarımızın ve güncel fabrika fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca kolay bir şekilde hurda fotoğraflarınızı WhatsApp uygulaması üzerinden de bizlere ulaştırabilir ve teklif alabilirsiniz.Firmamız anlık olarak hurda piyasasında fiyatları anlık takip etmektedir. Bu yüzden elinizde bulunan tüm hurdalar için değerinde ödeme yapmaktayız.

Ataşehir Hurdacı

Ataşehir Hurdacı

 

Ataşehir Hurdacı Firması

Her geçen gün büyüyen Ataşehir hurdacı firmamız ile sadece hurdacı firması değildir. Geri dönüşüm sektöründe aktif olarak çalışan Atasan Hurda kentsel dönüşüm projeleri kapsamında birçok bina yıkım ve fabrika söküm projeleri de gerçekleştirmektedir. Türkiye geneline hizmet vermek için tüm gayretimizle çalışmakta olup İstanbul’un her semtinde ve mahallesinde hizmet vermekteyiz. 7/24 hazır olan firmamız bir çok hurda çeşitinin de alımını yapmaktadır. Şehir içi ve şehir dışına bir çok ilde de faaliyetlere en yakın hurdacı olarak devam etmekteyiz. Gün geçtikçe büyüyen firmamız, ataşehir hurdacısı artık tüm hurda, metal ve geri dönüşüm, yıkım işleriniz için hizmet vermektedir. Ataşehir ilçesinde hurdacı fiyatları her an değişmektedir.

 

Güncel Hurda Fiyatları

Hurda piyasasını Ataşehir hurdacı takip etmek sizler içinde zor olacağı için  fiyatları hakkında en detaylı bilgiyi ve en iyi fiyatı, bizi telefon numaralarımızdan arayarak da alabilirsiniz. Kablo hurdası, bakır hurdası, demir hurdası, alüminyum hurdası, plastik hurdası gibi bir çok hurda çeşitleri içinde bizlere ulaşabilirsiniz. Firmamızı seçmek sizin içinde güvenli ve kaliteli bir tercih olacaktır. Deneyimlerimize güvenerek, hem siz hemde biz;  Ataşehir geri dönüşüm firması kazanmış olacak. Her türlü hurda alımı yapan firmamız son teknoloji olan elektronik tartısı sayesinde değerinde ödeme yapmaktadır. Yıkım projelerimizde de işçi ve çevre güvenliği için bütün önlemleri almakta ve gerekli ekipmana sahip olmaktayız. Firmamız her konuda size destek olmakta ve bir telefon yolu ile bile size anlık teklif verebilmektedir. En yakın hurdacı Atasan Hurdaya günün her saatinde ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir