Hemen AraWhatsapp

Ataköy Hurdacı

Ataköy Hurdacı firması olarak günün her saatinde resmi tatiller de daha hizmet vermekteyiz. İstanbul’un bütün semtlerine ve sokaklarına servislerimiz vardır. Yılların deneyimine sahip olan Atasan Hurda en yakın hurdacı olarak sizlere hizmet vermektedir. Geri dönüşüm sektöründe önemli bir konuma sahip olan hurdacı Ataköy’de de 7/24 hizmet vermektedir. Hurdaları adresinizden ücretsiz alıyoruz. Fiyatlarımız piyasa indeksli olup değerinden fazla ödeme yapmaktayız. Güvenilir iş akdiyle tanınmaktayız. Türkiye’nin her yerine hizmet vermekle beraber bir çok firmanın da alt yapısını oluşturmaktayız. Sizleri yormadan adresinize geliyoruz. Son teknolojik özelliklere sahip tartılarımızla kapıda nakit ödeme yapıyoruz.

Ataköy En Yakın Hurdacı

Ataköy En Yakın Hurdacı

 

Ataköy Hurdacı Nerede?

Ataköy Hurdacı olarak İstanbul’da hizmet veren firmalar arasında ön plana çıkıyoruz. İkinci el inşaat malzemeleri, 2.el makine alım satımı yapıyoruz. Hurda karşılığı bina ve fabrika sökümü yapıyoruz. Haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermekteyiz. Yüksek fiyata hurda ve 2.el eşya satın alan firmamızı arayın. İstanbul’da hurda alanlar arasında plastik ve bakır, alüminyum, nikel, demir, krom, kağıt gibi metal çeşitlerinin alım satımının yanı sıra bina yıkım ve fabrika söküm işlerinizi uygun fiyata yapıyoruz

 

Hurdacı Telefon Numarası

Ataköy Hurdacı olarak siz değerli müşterilerimize tavsiyemiz alıp satarken zarar etmemek elinizdedir. Elinizde ki ürünü yok pahasına kaybetmemek için hurda satışı yapmadan önce firmamızdan güncel hurda fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. En yakın hurdacı firması olarak bizlere 0542 352 62 47 telefonundan ulaşmanız durumunda telefondan dahi teklif veriyoruz.  Sadece Bakırköy’de değil İstanbul’un her semtine servislerimiz vardır. Elinizde bulunan hurdaların tahmini kilo ve çeşidini belirtmeniz halinde en kısa sürede adresinizdeyiz. Whatsapp üzerinden konum atmanız bizler için yeterli olacaktır. Tüm hurdaları ve 2.el eşyaları bulundukları yerden kendi araçlarımızla alıyoruz. Sizlere en uygun araçlarımızı yönlendiriyoruz. Elinizde bulunan hurdalardan çekinmeyin her türlü uygun aracımız bulunmaktadır. İstanbul’un bütün ilçelerinde ve komşu il ve ilçelerde de en yakın hurdacı hizmeti veriyoruz. İstanbul’da güvenilir ve hızlı hurdacı arayanların hizmetindeyiz. Sizde direk firmamıza ulaşmak isterseniz sitemizden arama loguna tıklayarak da arayabilir ve mesaj atabilirsiniz. Hem siz kazanın hem biz kazanalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir